showcase

23-06-2022

 

Het was vandaag prachtig weer en dus kon het jaarlijkse Bommels Got Talent buiten plaatsvinden. 

Wat een talent op onze school. Van acrobatische kunstjes tot dansen en ook zingen, mooi om te zien dat de leerlingen

zo open en vrij hun talent aan elkaar kunnen en durven laten horen en zien! Het Bommels Got Talent werd gepresenteerd door twee leerlingen, die de

sfeer er goed in wisten te houden. De jury gaf mooie feedback, kortom het was een top ochtend! 

 

Welkom

Welkom op de site van de Burg. Van Bommelschool. Deze site is bedoeld voor ouders, kinderen en andere belangstellenden. De school is gelegen in het buurtschap Blaaksedijk en telt momenteel ongeveer 50 leerlingen, verdeeld over drie groepen. Sinds 20 mei 2008 zijn wij een daltonschool. Binnen het daltononderwijs staan vijf pijlers centraal: verantwoordelijkheid, zelfstandigheid, samenwerken, effectiviteit en reflectie. Belangstellenden zijn altijd welkom en kunnen telefonisch of via het contactformulier een afspraak maken

De Hoeksche School

De Burgemeester Van Bommelschool is een onderdeel van stichting de Hoeksche School.

    https://dehoekscheschool.nl/

Bommel-brochure