showcase

14-01-2022

 

Op donderdag 13 januari bezocht wethouder Huibert Steen de Bommelschool. De Bommelschool werkt al jaren educatief samen met het Hoeksche landschap voor het onderhoud van het groene schoolplein, het zaaien en oogsten in de moestuin & sinds dit schooljaar ook met educatieve buitenlessen in natuur voor de groepen 3 t/m 8. Een mooie samenwerking waar beide partijen trots op zijn & het allerbelangrijkste; de leerlingen vinden het leuk om in de tuin te werken, mee te denken en hun creativiteit in te zetten. Bovendien leren ze omgaan en verzorgen van natuur en milieu en is het een mooie gelegenheid om vakken als aardrijkskunde en natuur hier ook op een praktische manier te kunnen aanbieden aan onze leerlingen! 

 

Welkom

Welkom op de site van de Burg. Van Bommelschool. Deze site is bedoeld voor ouders, kinderen en andere belangstellenden. De school is gelegen in het buurtschap Blaaksedijk en telt momenteel ongeveer 50 leerlingen, verdeeld over drie groepen. Sinds 20 mei 2008 zijn wij een daltonschool. Binnen het daltononderwijs staan vijf pijlers centraal: verantwoordelijkheid, zelfstandigheid, samenwerken, effectiviteit en reflectie. Belangstellenden zijn altijd welkom en kunnen telefonisch of via het contactformulier een afspraak maken

De Hoeksche School

De Burgemeester Van Bommelschool is een onderdeel van stichting de Hoeksche School.

    https://dehoekscheschool.nl/

Nieuwe Folder

knipnieuwefolder